APIE MUS

UAB „Apskaitos rūmai“ teikia buhalterinės apskaitos, audito paslaugas ir mokesčių konsultacijas. Mūsų įmonė jauna, tačiau joje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didžiulę darbo patirtį buhalterinės apskaitos ir audito srityse. Siekdami aukščiausių veiklos rezultatų, mes įsipareigojame teikti individualius kliento poreikius atitinkančias aukštos kokybės buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas bei mokesčių konsultacijas.

Mūsų komandos vizija – paprasta, teisinga ir lanksti apskaitos sistema šiuolaikinėse verslo srityse. Visi įmonės darbuotojai siekia, kad įmonė taptų moderni, patikima apskaitos ir audito kompanija, teikianti konkurencingas apskaitos ir audito paslaugas įvairiuose verslo segmentuose. Įmonės kaina ir kokybė pilnai patenkina visų klientų rūpesčius.

UAB „Apskaitos rūmai“ prisiima visą teisinę ir moralinę atsakomybę už padarytas klaidas ir dėl jų patirtus klientų nuostolius. Įmone Įsipareigoja, kad paslaugos bus atliekamos profesionaliai, sąžiningai, laikantis konfidencialumo, buhalterines etikos ir atsakomybes principų.

Mūsų komanda tikisi sėkmingo bendradarbiavimo su verslininkais jų dinamiškoje verslo aplinkoje, padedant spręsti apskaitos, finansų, audito ir teisines problemas bei kompetentingo, atviro, sąžiningo abipusio bendradarbiavimo.